“Her Kapıyı Açan Murâd Duaları” ile Hayatınız Değişecek İnşallah

 • Çok Önemli Not: Bir şekilde bu siteye gelip bu yazıyı okumaya başladıysan, hayatının en önemli yazısını okuyor olabilirsin. Bu sayfayı sonuna kadar dikkatlice okuyup bitirdiğinde hayatında değişmesini istediğin birçok şeyin gerçekten değişebileceğini görecek ve mutluluktan havalara uçacaksın.
 • Çünkü Hazret-i Muhammed (sav): “Eğer siz Allah’ı hakkıyla tanısanız ve Allah’a doğru kelimelerle dua etseniz, duanız sayesinde dağlar yerinden oynar.” demiştir. Bu gerçeği göz önünde bulundurup sayfanın tamamını oku ve hayatına yeniden renk ve anlam kat. Aşağıda, bu dualar sayesinde hayatı kökten değişen insanların yorumlarını da okuyup duaların “dağları yerinden oynatan” mucizevi gücünü görmüş olacaksın.
 • Bundan böyle doğru duayı yapmanız halinde iç huzur, özgüven, kısmet ve baht açıklığı, zenginlik ve bolluk, başarı ve kazanç size akıp gelecek inşaAllah. Önyargılarının esiri olmayıp sayfayı sonuna kadar okuduğunda, bu sözlerin doğruluğuna bizzat şahit olacaksın. Üstelik size aşağıda harika bir müjdemiz daha olacak. Açıkçası sırf bu müjde için bile sayfayı sonuna kadar dikkatlice okuman gerekir.

 

 • Bu dualarla hayatı değişen insanlardan ikisi bakın ne diyor:

 

 • Allah’ım sizden ebeden razı olsun ki şimdi artık her alanda çok daha başarılı, mutlu ve huzurluyum. Özellikle Türkçe duaları okurken içime bir feyiz ve huzur doluyor ki tarif edemem. Duaları okurken kendimi bulutların üzerinde hissediyorum artık. Önceden çalışıyorum çalışıyorum olmuyor, demiştim. Şimdi Allah’ıma bin şükür ki her şeyin mümkün olduğunu biliyorum. O duvarları aştım ve kendime geldim. Hem mutluyum hem başarılıyım hem de çok iyi para kazanmaya başladım. Z.E.

 

 • Hocam rızık ve bereket duası yaptım, bir gün sonra çok güzel bir iş buldum, bir de muhabbet duası yaptım sevdiğim kız için, beni aradı. Bir sey sormam lazım: Duaları yapınca içim bir garip oluyor. Bir de yaptığım dua rüyama giriyor, sonra da içim huzur doluyor. Bu durum duanın etkisi mi? Metin Ç.

 

Diğer onlarca ilginç yorumu okumak için şu sayfaya tıklayın: Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Yorum Sayfası

 

Aşağıdaki maddelerden herhangi biri seni ilgilendiriyorsa okumaya devam et:

 

 1. Maddi kazancını arttırmak istiyor musun?
 2. Para engelsiz bir hayata adım atıp ekonomik anlamda özgürleşmek istiyor musun?
 3. Başkasına bağımlı olmadan istediğin hayatı yaşamak istiyor musun?
 4. Çevrendeki herkese şirin görünüp itibarlı bir kişiliğe sahip olmak istiyor musun?
 5. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musun?
 6. Seni gören insanların gözlerinin içinin gülmesini ve sana içten bir sevgiyle yaklaşmalarını istiyor musun?
 7. Sana bağlanmasını ve aşık olmasını istediğin kişileri çok kısa sürede kendine bağlamak istiyor musun?
 8. İçindeki huzursuzluğu ve mutsuzluğu sonsuza kadar yok etmek ve pozitif enerjiyle dolmak istiyor musun?
 9. Hiçbir insanın kötü nazarına ve kötü etkisine maruz kalmadan enerjik ve mutlu bir hayata yelken açmak istiyor musun?
 10. Hayatının her noktasında başarılı olmak istiyor musun?
 11. Bu işi asla başaramaz, dedikleri işleri bile tereyağından kıl çeker gibi başarmak istiyor musun?
 12. Gireceğin sınavlarda stressiz ve sükunet dolu olmak, dahası en iyi başarıya kavuşmak istiyor musun?
 13. Hastalık ve musibetlerden kurtulup her türlü şifaya kavuşmak istiyor musun?

 

Peki, bu mümkün mü? Yani bütün bunların olması ihtimal dahilinde mi? Tabi ki mümkün. Nasıl mı? Bir “sır” ile…

 

“Bana dua edin, size karşılığını vereyim.” (Mümin-60)

De ki: “Duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin! “ ( Furkân-77)

 

 • Türkçe yayınlanmış en kapsamlı dua kitabı600 küsur sayfadan oluşan kitapta kategorilere ayrılmış etkili yüzlerce dua örneği bulunmakta.
 • Hz. Muhammed’in dilinden dualar, din büyüklerinin niyazları, Kuran-ı Kerim’de geçen dua hükmündeki sureler, Allah’ın güzel isimleri ve Arapça duaların orijinalleri ile Türkçe yakarışlar
 • 13 yıllık emek sonucu gün yüzüne çıkan, el yazması eserlerin ve kutsi kaynakların titizlikle taranması sonucu hazırlanmış ve her müminin elinin altında olması gereken muhteşem bir eser: “Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı”

 

“Allahu Teâla’nın fazlından isteyin. Zira Allah, kendisinden istenmesini sever. İbadetin en hayırlısı da (dua edip) kurtuluşu beklemektir.” (Hz. Muhammed) 

 

 • Bu dualarla hayatı değişen insanlardan 3 kişi şunları söyledi:

 

 • Hocam ben hem içimdeki huzursuzluk için hem de zengin olmak için tavsiye ettiğiniz dualar kitabını aldım. İçimdeki huzursuzluktan zerre kadar eser kalamdı çok şükür. Bu arada güzel bir işe de yerleştim. Her gün size dua ediyorum bana tavsiye ettiğiniz güzel kitaplar için. Siz her zaman “dua mümünün silahıdır” derdiniz, şimdi sizi çok iyi anlıyorum. Sevin Y.

 

 • Dualarım kabul edildi, Allah sizden razı olsun, Ne kadar mutlu olduğumu tarif edemem; daha sonra uzun uzun yazacağım. Serkan H.

 

 • Hocam, ben dualar kitabından şifalı bir duayı kardeşimin egzama sorunu için yaptım, 15 gün falan sonra kardeşimin cildindeki lekeler tamamen geçti. Bir de hacet duaları kitabından ablamın işe yerleşmesi için bir dua okudum, 5 gün sonra bir GSM şirketi ablamı arayıp iş başvurusunu kabul ettiklerini söylediler. Sorum şu: Ben 2 dua yaptım ve ikisi de kabul edildi ama yine de kitabın para iade garantisinden faydalanıp kitabı geri iade ettim ve verdiğim parayı geri aldım. Sizce vebalim var mı? Ne yapmalıyım sizce? Yakup K.

 

Diğer onlarca ilginç yorumu okumak için şu sayfaya tıklayın: Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Yorum Sayfası

 

 

Kitapta yer alan duaları şöylece gruplara ayırmamız mümkün:

 

 

 “DİLEK VE İSTEK DUALARI”

(Dilek Duası, Zenginlik Duası, Fakirlikten Kurtulma Duası, İşlerin Açılması İçin Dua, Mutluluk Duası, Sabır Duası…)

Her türlü dileğin gerçekleşmesine vesile olacak onlarca dua örneği…

“Kullarım, beni senden sorarlarsa, (bilsinler ki), gerçekten ben (onlara çok) yakınım. Bana dua edince, dua edenin duasına cevap veririm. O halde, doğru yolu bulmaları için benim davetime uysunlar, bana iman etsinler.”(Bakara-186)

 

 “HACET DUALARI”

(Hıdırellez Duası, Başarı Duası, Büyü Bozma Duası, Geçimsizliği Giderme Duası, Güzellik Duası, Hacet Duası, Huzur Duası, Tefriciye Duası, Karınca Duası, Kenzül Arş Duası, Ayetel Kürsi Duası, İsmi Azam Duası, Bağışlama Duası…)

Bunların dışında her türlü hacetin giderilmesi için muazzam tesirli dualar…

“Rabbini, içinden yalvararak ve korkarak, yüksek olmayan bir sesle sabah-akşam zikret ve gafillerden olma.” (Arâf -205)

 

 “ŞİFALI DUALAR”

(Şifalı Dualar, Temre Duası, Çıban ve Sivilceler İçin Okunacak Dua, Kulak Çınlamasına Şifa Olan Dua, Çocuk İsteyenlerin Okuyacağı Dua, Göz Sağlığı İçin Dua, Baş Ağrısı İçin Dua, Zayıflamak İçin Dua, Diş Ağrısı İçin Dua, Cinsel İlişkiden Önce Okunacak Dua, Zihin Açıcı Dua, Siğil Duası, Unutkanlık İçin Dua, Yüz Güzelliği İçin Dua…)

Ve daha pek çok şifalı dua örneği…

“ Biz de Kur’an’dan öylesini indiririz ki müminler için bir şifa ve bir rahmettir.”  (İsra- 82)

 

 “AŞK, SEVDA VE MUHABBET DUALARI”

(Sevdiğine Kavuşmak İçin Dua, Çevirgel Duası, Kuduriye Duası, Kısmet Açma Duası, Evlenmek İçin Dua, Kocayı Kendine Bağlama Duası, Muazzam Etkili Saadet Duası, Şahmeran Duası, Aşık Etme Duası…)

Helal dairesi çerçevesinde olmak kaydıyla daha pek çok aşk ve muhabbet duası…

“Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de onun delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.” (Rûm- 21)

 

“BOLLUK, BEREKET, RIZIK VE ZENGİNLİK DUALARI”

(Helal Mala Kavuşma Duası, İşlerin Açılması İçin Dua, Rızık Duası, Zenginlik Duası, Servetin Çoğalması İçin Okunacak Dua, Maişet Darlığında Okunacak Dua, Bereket Duası…)

Kimseye muhtaç olmadan yaşamak ve el açan değil el açılan bir mümin olabilmek için muazzam etkili pek çok kutsi dua örneği…

“Ana ve babaya iyilik ömrü artırır. Yalan söylemek rızkı noksanlaştırır, duâ kazaya siper olur.” (Hz. Muhammed) (Buhârî)

 

 “SURELERİN FAZİLETLERİ VE ESMAÜL HÜSNANIN SIRLARI”

Kuran’da ifade edildiği üzere yüce kitabımız Kuran-ı Kerim tam bir şifa kaynağıdır. Her surenin sınırsız hikmetleri ve sayısız faziletleri vardır. Kitabımızda hangi surenin hangi hacetin giderilmesinde faydalı olacağı tek tek izah edilmiştir. Ayrıca Allah’ın güzel isimlerine yer verilmiş ve esmaların hikmetleri üzerinde durulmuştur. 

“En güzel isimler Allah’ındır. O’na o güzel isimleriyle dua edin ve O’nun isimleri hakkında gerçeği çarpıtanları bırakın. Onlar yaptıklarının cezasına çarptırılacaklardır.”  (Arâf-180)

 

 • Bu dualarla hayatı değişen bir öğretmen ve farklı okurlar şunları söyledi:

 

 • Tavsiye ettiğiniz kitabı aldım, içindeki cesaret dualarını yaptım. Emin olun kendimi inanılmaz derecede özgüvenli hissediyorum şimdi. 23 yıldır ne sıkıntılar çektim oysaki. Şimdi öğrencilerime de duaları tavsiye edeceğim. Harun Z.

 

 • Hocam ben birkaç gün önce yukarıdaki mesajı yazmıştım, orada hiçbir dilek duasının bende işe yaramadığını bu yüzden de kitabı iade edip paramı geri aldığımı söylemiştim. Ama şimdi pişman oldum, çünkü dileğim gerçek oldu. Annemin hastalığı iyileşsin diye dua etmiştim, çok şükür annem iyileşti. Acaba kitabı yeniden alsam mı ne tavsiye edersiniz? Sevgül M.

 

 • Merhaba, yanlış yazmışım kusura bakmayın yoksa büyünün haram ve günah olduğunu biliyorum hocam. Yukarıdaki yorumumu şöyle izah edeym: Ben son 2 aydır kendimi çok kötü hissediyordum. Bu yüzdn birçok hocaya gittim, hepsi de bana büyü yapıldığını söyledi. Ben de internette sizin tavsiye ettiğiniz kitabı alıp ordaki büyü bozma duasını yaptım. Şimdi kendimi bir kuş gibi hissediyorum çok şükür. Allahın izni ile bu berbat durumdan kurtuldum. Şüheda N.

 

 • Merhaba, ben tavsiye ettiğiniz kitabı satın aldım ve bir hafta boyunca hacet duaları kitabından bir dua okudum. Çok büyük bir sıkıntım vardı, ama ne yazık ki duam kabul olmadı. Daha doğrusu duamın kabul edilmediğini zannettim. Ben de kitabı geri iade edip paramı geri aldım. Ama iki gün sonra o sıkıntım tamamen geçti. Bunun üzerine çok sevindim, ama içimde de bir burukluk kaldı çünkü kitaptaki duaların işe yaramadığını düşünüp paramı geri almıştım. Şimdi vicdan azabı çekiyorum. Acaba ne yapmam lazım? Muzaffer Ş.

 

Diğer onlarca ilginç yorumu okumak için şu sayfaya tıklayın: Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Yorum Sayfası

 

 

 

 • 1 soru ve 7 cevap
 • Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı yurt dışında ve yurt içinde yüzbinlerce insanın teveccühüne nasıl mazhar oldu?”
 • İngiltere’den Almanya’ya, Japonya’dan Avustralya’ya kadar yurt dışındaki pek çok mümin kardeşimiz ile yurt içinde her bölgeden sayısız vatandaşımızınKenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı”nı tercih etmelerini sağlayan hususları özetle 6 maddede şöyle izah edebiliriz:

 

 • 1. Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Türkçe yayımlanmış en kapsamlı dua kitabı. Eserde her konuda dua örneğine rastlamak mümkün. Dilek duaları, bereket duaları, aşk ve muhabbet duaları, gün içinde okunan dualar, nefsi terbiye eden dua, huzur duası, zihin açıcı dualar ve şifalı dualar… Kısacası eserin en önemli özelliği çok geniş kapsamlı olması ve her türlü ihtiyaca cevap vermesi.

 

 • 2. Dua örneklerine yer verirken duaların usul ve adabına yönelik detaylı bilgiler vermesi. Yani okurun “Bu dua sözlerini nasıl niyaz etmeliyim?”, “Okurken nelere dikkat etmeliyim?” sorularına tam teşekküllü yanıt vermesi. Duaların kabul şartları ile duaların usul ve adabına dair verilen malumatlar, başka kitaplarda bulunmayan son derece faydalı ve yol gösterici bilgilerdir.

 

 • 3. Seçilen duaların sadece sahih kaynaklardan derlenerek verilmesi ve batıl inançlara dayanan hiçbir metne yer verilmemesi. Bu hususta geniş bir kaynakça sunulması ve söylenen her sözün mutlaka kaynak belirtilerek ifade edilmesi. Bu yönüyle Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı en güvenilir dua kitaplarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

 

 • 4. Eserin dili belki de hiçbir dua kitabında bulunmayan çok edebi bir üsluba sahip. Dua metinlerinin “orijinal hali” verilirken açıklamalar kısmı sade ve anlaşılır bir Türkçe ile sunulmuş. Okuru sıkmayan ve kişiye duaların manevi havasını teneffüs ettiren muazzam bir dil ve üslup anlayışı…

 

 • 5. Kitabın sayfa tasarımı ve görselleri profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış. Bu bakımdan çok az eserde rast gelinen başarılı bir sayfa görünümü var ve yazı puntosu göz sağlığı hesaba katılarak seçilmiş.

 

 

 • 7. Çünkü bu eser, diğer dua kitaplarının aksine 60 gün içinde para iade garantisi sunuyor. Yani kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Eğer dualar binlerce insanda olduğu gibi sizde de etkili olursa hayatınız değişecek, aksi takdirde 60 gün içinde koşulsuz şartsız paranızı geri alabileceksiniz. Bunun için bir mesaj atmanız yeterlidir. Bu konuda size hiçbir soru sorulmadan paranız geri iade edilecektir.

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı hakkında ne dediler?

“ Allah razı olsun. Eserinizdeki aşk, sevda ve muhabbet dualarının bir kısmını okudum. Eşim tekrar eve bağlandı. Artık dışarıya lüzumlu olmadıkça çıkmıyor, tüm vaktini bize ayırıyor. Evliliğimin kurtulmasına vesile oldunuz. Hem şahsım hem çocuklarım adına tekrar tekrar teşekkür ediyor ve Allah razı olsun diyorum.”  Fazilet B. Londra

“Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı”ndan özellikle Peygamber Efendimizin dilinden huzuru sağlamaya ve üzüntüyü yok etmeye yönelik dualar okudum. Daha diğer birçok duaya bakamadım. Ama içimin huzurla dolduğunu hissediyorum. İş yerinde günde birkaç dua okuyorum. Eskisi gibi stresli değilim. Peygamberimizin dilinden, onun cümleleri ile dua etmek beni bambaşka biri haline getirdi. Keşke okuduğum onlarca özgüven kazanma kitabı yerine dua ile başlasaymışım. Şimdi anlıyorum ki bana lazım olan şey böyle bir esermiş.” Kudret Ç. Bursa

“Ben Kuran kursu hocasıyım. Bu eser gerçekten çok işime yaradı. Tek bir seferde tüm mevzulardaki dualara ulaşabildim. Artık derslerim çok daha kolay ve verimli geçiyor. İnşallah Allah bu kitabın müellifine ecrini verecektir. Allah’a emanet olun. Allah razı olsun.” İsmail G. Erzurum

“Allah razı olsun. Sayenizde dua etmenin sadece el açıp yalvarmak olmadığını öğrendim. Kitabın içinde yer alan ve “duaların kabul vakitleri ve şartları” ile alakalı olan bilgiler o kadar kıymetli ki… Kitabı her okuduğumda İslam ümmeti ile birlikte size de dua ediyorum.” Nuran A.  Mannheim

Bütün yorumları görmek için şu sayfaya bakabilirsiniz: Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Yorum Sayfası

 

guvenli-odeme-ekrani

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nın para iade garantisi var mıdır?

 • Evet, eğer Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı adlı eserde geçen dualar sizde işe yaramazsa veya etkisini görmezseniz kitabı 60 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. Bunun için herhangi bir gerekçe veya neden belirtmenize gerek yoktur.
 • Bununla beraber kitabı satın aldıktan sonra 90 gün boyunca bizimle iletişim sayfasından iletişime geçip bir gerekçe veya neden belirtmeniz halinde de 90 günlük para iade garantisinden faydalanabilirsiniz.

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda ne tür dualar yer alıyor?

 • Eser içinde akla gelebilecek her konuda dua örneğine yer verilmiştir. Bereket dualarından tutun da nikah duasına kadar yine gün içinde okunan dualardan şifalı dualara kadar aklınıza gelebilecek her konuda dua örneklerine yer verilmiştir.

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten güvenilir kaynaklardan mı seçilmiş?

 • Evet külliyat, bu konuda en ciddi dua kitaplarından biri olma özelliğini taşıyor. Zaten eserin ekler kısmında kaynakça belirtilmiştir. Burada 60’ı kadim dua kitabı olmak üzere pek çok kaynaktan faydalanıldığı ifade edilmiştir.

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı neden 89 TL?

 • Çünkü her hizmetin bir bedeli olmalıdır ve bu kadar kısa sürede etki eden bu muazzam duaların bedeli de ortalama bir fiyatta olmalıdır. Ne herkesin ulaşabileceği kadar ucuz ne de bu muhteşem duaları elde etmek isteyen insanların ulaşamayacağı kadar pahalı. (Ayrıca bu kampanya, kısa süre sonra sona erecek ve kitap 355 TL’den satılacaktır.)

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

 • Evet, kitaptaki uygulamaları münasip bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle dua konusunda muvaffak olur.

 

Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

 • Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletişim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir tılsım yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

 

Eser niçin sadece e-kitap olarak satılıyor? İstersek kitabın matbu haline de ulaşabilir miyiz?

 • Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı‘nın PDF formatında e-kitap olarak sunulmasının pek çok sebebi var. Bunlardan birincisi kitabımıza yurt dışından çok fazla talep olmasıdır. İngiltere, Almanya ve Kanada gibi merkezlere kitabı basılı halde göndermek yerine e-kitap biçiminde ulaştırmak daha akılcıdır.
 • Eser 600 sayfayı aşkın bir kaynak olduğundan basılı kitap çok maliyetli olacak ve pek çok okur kitaptan istifade edemeyecektir.
 • Eserin e-kitap şeklinde olması ayrıca korsan kitap furyasına karşı bir önlem niteliği taşımakta ve yazarın 13 yıllık emeğinin heba olasına mani olmaktadır.
 • İşte tüm bu sebepler bir arada düşünüldüğünde e-kitabın çok daha mantıklı bir seçim olduğu ortaya çıkmaktadır.